Molimo Vas popunite sva obavezna polja i pokušate ponovo.
UKLETI ZNAK ZABRANE U ULICI F.P SOKOLOVIĆA KOD BROJA 36
Saobraćaj i parking, Sarajevo - Ilidža Kreiran: 26 Mar. 2015 12:02

opčina je pogrešno postavila znak,tražimo već 7-8 godina da se ukloni taj znak,komšija je skupio peticiju predao i naredne godine je preselio na ahiret,onda je na zboru gradžana još jedan komšija predložio da se ukloni znak i on je vrlo brzo umro,poslije toga na zborovima mjesne zajednice ima tačka u kojoj se spominje taj znak ali piše da se postavi drugi znak ispodna kojem ce pisati"zabrana osim građana koji žive u ulici"nisu ni to stavili,ali se redovno na nacrtu buđeta govori da ce to uraditi naredne godine ali opet nisu ,poslije toga je i presjednik zbora građana preselio na ahiret. uglavnom nama treba potpuno da se ukloni taj znak ,tj da ga nema..7 godina mi to ganjamo,ali oni neće da uklone.to je dokaz pasivnosti ,bahatosti i nerada mjesne zajednice,načelnika opštine,i svih vjećnika na ilidži(pa i Samira)..kraj priće..hajd načelniće maknider znak.da mogu rahat ući u ulicu..



Podijeli problem
Fbshare2x Twshare2x

Komentarišite problem (0 komentar)


Morate se prijaviti da bi komentarisali problem
Logo_full_vuk_za_lov

0
1377
Pregleda
0
Komentara

Molimo da se prijavite da biste glasali





STATUS: PRIJAVLJEN